13
ספט

ברזים למטבח

בעת תכנון המטבח אנו חושבים על כל הפרטים שיוכלו להפוך את שהותנו בו למושלמת. עיצוב המטבח תפס תאוצה וכיום ישנם מגוון רחב של פרזולים, עיצובים ובכלל, ניתן למצוא דגמים רבים של כל האביזרים. בפרק זה נדבר על נושא חשוב מעין כמותו שהתפתח בשנים האחרונות, ברזים למטבח. לפני עשרות שנים הכרנו דגמים בודדים של ברזים למטבח שבדרך כלל נראו אותו דבר ולא סיפקו השראה כלל וכלל. עם התפתחות עולם המטבחים וכניסתן של תכניות בישול חדשניות, גם עולם הברזים למטבח חווה שדרוג משמעותי, שדרוג שלא רק הופך את המטבח שלנו למעוצב יותר, אלא הופך גם את חיינו לנוחים יותר.

ברזים למטבח

ברזים למטבח בעיצוב מיוחד

מה יכול להיות יותר מתסכל מלפתוח את ברז המטבח ועל ידי הטיה של כלי זה או אחר, המים מתיזים לכל עבר והורסים את מצב הרוח. היום ישנם פתרונות רבים בתחום עיצוב הברזים, ברזים נשלפים היכולים להגיע לכל פינה בכיור לשמירה על ניקיון ואסטטיקה. ברזים למטבח יכולים לצאת מתוך מעמד מעוצב או מהקיר עצמו. ידיות ברזים מעוצבות מוסיפות נופך נוסף ויש אפילו אפילו ברזים ללא ידית.

גם עיצובי הברזים הולכים ומשתבחים עם השנים בעזרת פרזול למטבח ייחודיים או חיישני מגע הגורמים לברז להיפתח כדרך קסם, כמובן שהעיצובים מתאימים את עצמם לכל סוג מטבח. ברז במטבח מודרני לרוב יהיה מעוצב בקווים ישרים וברורים לעומת ברז במטבח כפרי הנותן מימד של זרימה חופשית וטבעית. גם אם במידה ואין בכוונתכם לרכוש מטבח חדש, החלפת ברז סטנדרטי לדגם מעוצב תשנה את פניו של המטבח מקצה לקצה.

אל תקלו ראש בבחירת הברזים למטבח, לכו ובדקו את כל האפשרויות המוצבות בפניכם וכמובן שגם אנחנו נשמח להציע לכם מגוון ברזים חדשנים ומעוצבים למטבח הביתי המושלם.