17
ספט

דלתות מטבח

רובנו הורגלנו לכך שדלתות המטבח הן דבר חסר חשיבות, תמיד היינו רואים אותן בצבע לבן, בדרך כלל בציפוי פורמייקה והזיכרון הכי חזק שלנו הוא קילופי הדלתות. בעבר פשוט היו מביאים דלת חדשה, מחליפים את הצילינדרים ושמים במקום הדלת הישנה, פתרון פשוט אך לא כל כך יעיל ובעיקר ללא כל חדשנות וסטייל. כיום נושא דלתות המטבח הינו מרכיב עיקרי בעיצוב מטבח חדש, חשבו על סכנות להן הדלת חשופה בזמן הבישול, רטיבות, נטיפי שמן חם, לחות, טמפרטורות גבוהות. בנוסף דלת קטנה צריכה להגן על תכולתה, להישאר חזקה ולשמור על המראה, מכיוון שסטייל הינו מרכיב חשוב כשחושבים על מטבח חדש.

דלתות מטבח

מהפכה בדלתות מטבח

לאחרונה, כל עולם דלתות מטבח עובר שינוי מהותי. אנו מבינים כי שינויים קטנים של פריטים אותם מכילה הדלת יכולים ליצור תוצאה מרהיבה. ידיות הדלתות יכולות לספק מראה שונה אפילו אם מדובר באותה הדלת אליה התרגלנו, כבר לא צריך להחליף מטבח שלם בשביל לקבל תוצאות של איכות ויוקרה, לפעמים שינוי קטן עושה הבדל גדול.

אז מה חדש בעולם דלתות מטבח?

העולם כבר מזמן שכח מדלתות הפורמייקה הישנות, נכון להיום דלתות מטבח מיוצרות ממגוון חומרי גלם מגוונים המספקים תוצאות מושלמות לעיצוב מושלם. אנו מזמינים אתכם לפתוח את דלת המטבח ולהיכנס לעולם של חדשנות ועיצוב אשר טרם נראו.