06
יול

הדמיות מטבח

ברוב המקרים כאשר מתכננים קניית מטבח חדש, אנו בוחרים בקפידה את כל פרטי המטבח ומשקיעים זמן רב בתכנון כל פרט ופרט לתוצאה סופית ומושלמת. אך כיצד נוכל לדעת בדיוק איך יראה המטבח בסוף התהליך? מה יקרה אם לאחר ההרכבה נראה מטבח שונה מהמטבח לו ציפינו? במיוחד בשביל הנושאים הללו נכתב עמוד זה, בכדי שבסוף תהליך קניית מטבח נוכל לדעת בוודאות כיצד הוא יראה.

עד לפני מספר שנים לא היינו יכולים לדעת בוודאות כיצד ייראה המטבח החדש בביתנו לאחר ההרכבה. בדא קוצ'ינה מטבחים פותחה טכנולוגיה ייחודית שמאפשרת לבצע הדמיות מטבח לפני הרכבתו בביתכם. הדמיית מטבח הינה נושא חשוב ביותר, בעזרת הדמייה תוכלו לראות האם המטבח המיועד הוא אכן המטבח אותו צפיתם. ההדמייה תיתן לכם להבין בדיוק כיצד מטבח יראה, תוכלו לראות בדיוק מיקומי מוצרי החשמל, את הצנרת, מיקומי הכיורים למטבח ואף לפתוח ולסגור את המגירות וארונות מטבח.

הדמיית מטבח יורדת לפרטים הקטנים ביותר כמו צורת ידיות המגירות, גובהו המדויק של השיש ועוד אלמנטים אשר יתנו לכם להעיף מבט בצורה הכי ריאליסטית שאפשר בכדי למנוע הפתעות. זכרו אל תתנו לבעלי המקצוע להפתיע אתכם לרעה בסיום ההתקנה, דרשו הדמיית מטבח שתיתן לכם לראות את המטבח החדש בביתכם טרם ההרכבה וכךתוכלו לחסוך הרבה כסף ומאמצים מיותרים.

הדמיית מטבח

מזל טוב! לאחר סיבובים רבים, חיפושים ברחבי הרשת ועבודת בילוש רחבה בנושא המטבחים, סוף סוף קניתם את המטבח המושלם בשבילכם. באולם התצוגה המטבח נראה מדהים ואופנתי, אבל אז הכל משתבש. ארונות המטבח אינם מותאמים בדיוק לבית, הצבע קצת יותר כהה ממה שאתם זוכרים, הידיות קצת שונות ובכלל כל היום השמח הופך להיות ליום די עצוב. אם גם אתם חוויתם את האמור, או שאתם מתכוונים לרכוש מטבח חדש אך פוחדים שהוא לא יהיה מותאם בדיוק למימדי הדירה, הדמיית מטבח הוא השירות המושלם בעבורכם. לפני רכישת מטבח יש לברר עם בית העסק האם יש לו תוכנת הדמיות מטבחים.

תכנת הדמיות מטבחים

תכנת הדמיות מטבחים תעזור לנו לדעת בדיוק האם המטבח ייכנס אל הדירה לפי רצוננו. האם הידיות מתאימות לארונות, האם ניתן להוסיף אי למטבח ובכלל, בהדמיות מטבחים ניתן לראות איך המטבח נראה בביתנו עוד לפני רכישתו. ניתן להוסיף ולהוריד פריטים ואביזרים, הדמיות מטבח פשוט גורמים לתחושת ביטחון וחוסכים לנו כאבי ראש גדולים בזמן ההרכבה.

בחברת דא קוצ'ינה מטבחים נעזרים בתכנת הדמיות למטבחים מהמובילות ביותר. אנו נדאג לכך שהמטבח יראה בדיוק לפי רצונכם וטעמכם האישי, אנו מודעים לכך שהמטבח הוא אחד האזורים החשובים והפעילים בבית ולכן אין מקום לטעויות. תוכנת הדמיית מטבח מאפשרת גם לראות פריטים שונים על סוגי מטבחים שונים ולא רק את המטבחים הבנויים בתצוגה, כך שאתם מקבלים תמורה מלאה לכספכם ויותר חשוב, תודות להדמיות מטבחים ניתן לראות בדיוק איך המטבח החדש ייראה בביתנו.