הקו הצעיר

מטבחים בקו צעיר מבית דא קוצ'ינה מציעים לכם חוויה עיצובית מיוחדת במינה שתשתלב עם החוויה הקולינרית של כל בני המשפחה. מטבחים בקו צעיר עושים שימוש נועז וחסר פשרות בנגיעות פסטליות או בולטות של צבעים כגון צהוב, אדום, כחול ירוק ועוד. זאת יחד עם שימוש בלבן על כל גווניו, אפור מודרני וצבעי עץ וקפה.

קו צעיר לעיצוב מטבח מתאים לא רק לצעירים, אלא לכל מי שאוהב להכניס צבע לחייו ומבין כי המטבח הוא חלל בו מבלים, יוצרים ונהנים. מטבחים בקו צעיר של דא קוצ'ינה מעוצבים בקפדנות על מנת להעניק אווירה שהיא פונקציונלית מצד אחד ומשוחררת מהצד השני.

התכונה הבולטת ביותר של מטבחים בקו צעיר היא היכולת לקחת חדר שגרתי למדי כמטבח ובאמצעות אמצעים לא שגרתיים להפוך אותו ליצירת אומנות העומדת בפני עצמה וגם משתלבת עם שאר הבית. לכן, הוא מתאים למי שהבית שלו מעוצב עם תעוזה ורעננות והוא אינו מהסס להכניס לחייו ולתוך ביתו משחקי צבע וטקסטורות מעניינים. במטבחים מסוג זה כמעט ולא ניתן למצוא את האלמנטים הדרמטיים שמאפיינים מבטחים מסוגים אחרים והם יוצרים אפקט מואר ועליז. כמובן, שמטבחים בקו צעיר מעוצבים כך עד הפרט האחרון, כולל הריהוט, גופי התאורה, הכיורים והברזים והאקססוריז. התוצאה המתקבלת הינה מפתיעה וחדשנית, שלוקחת את המודרניזם צעד אחד קדימה ויוצרת מטבח שנעים לשהות בו לאורך זמן.

דירוג:
דירוג ממוצע:
5 based on 1 votes
נגישות