19
אוק

דברים שחשוב לדעת שמעצבים את המטבח

עיצוב מטבחים מיועד לשם עיצוב הבית אך יתרה מכך מטבח מעוצב המתוכנן נכון יצור עבורכם סביבה נעימה לבישול כך שתיהנו מחוויה קולינרית משפחתית. במאמר הבא תוכלו למצוא 3 כללים עיקריים שחשוב לדעת שמעצבים את המטבח

מטבח פרקטי מתחיל במשטח עבודה

מלבד להיותו מעוצב ובעל מראה ייחודי על המטבח להיות פרקטי, המטבח מהווה סביבת עבודה ולכן עליו להיות מעוצב בהתאם למטרה לשמה הוא נועד. בהתאם לכך יש לשים דגש על בתכנון המטבחים על יצירת משטח העבודה, שיהיה בגובה שמתאים למי שמשתמש בו הכי הרבה ולאו דווקא בגובה סטנדרטי. דא קוצ'ינה מטבחים מאפשרת לכם ליהנות ממטבחים מעוצבים ופרקטיים בעלי משטחי עבודה נוחים החל מדלפק ועד לאי מעוצב במרכז המטבח.

מטבחים מעוצבים קולקצית 2018 מטבח מעוצב קולקציית 2018 מטבחים מעוצבים בעיצוב מודרני

אבזור המטבח – ליהנות ממטבח יוקרתי בעל עיצוב ייחודי

השקיעו בפרטים הקטנים שעושים הבדל גדול. הכוונה לכל אותם אקססוריז שמקשטים את המטבח והופכים אותו ליפה ומהודר החל מהצבע ועד לפרזולים בארונות. אם החלטתם לדוגמה על מטבח בקו צעיר ומודרני תכננו את המטבח בגווני לבן ובחרו בעיצוב הייטקיסטי שישקף את הסגנון.

בחירת ריהוט משלים למטבח

כמובן שגם לרהיטים במטבח ישנה השפעה על עיצובו ועל תדמיתו. בחירת ארונות ושלחנות למטבח צריכה להיעשות בהתאם לצבע העיקרי ולקו העיצובי המנחה בו. במטבח כפרי בו ארונות המטבח לרוב יהיו מעץ יש לבחור בשולחן מטבח מאותו חומר גלם על מנת להשלים את המראה הכפרי. במבטחים מודרניים לעומת זאת ניתן לשלב כסאות בר גבוהים יחד עם אי מעוצב המשמש גם כמשטח עבודה וגם כמקום ישיבה לכל המשפחה. דא קוצ'ינה מטבחים מאפשרת לכם ליהנות מריהוט מעוצב למטבח בעיצובים עוצרי נשימה.

 

דא קוצ'ינה מטבחים – הדרך שלכם לעצב את המטבח המושלם. לקבלת פרטים נוספים חייגו ל 077-9976483