05
יול

טיפים לעיצוב מטבחים

עיצוב הבית מתייחס לכל חלל שלו ולסנכרון של כולם יחדיו, וחלק חשוב בבית הוא המטבח. הוא מקום פעיל שדברים רבים קורים בו והדיירים עוברים בתוכו מספר פעמים ביום, לכן חשוב מאד שהמטבח יהיה מעוצב כך שיביא לשביעות רצון מחיי היום יום בבית. עליו להיות שימושי ולהתאים לחלל המבנה, והעיצוב שלו צריך להיות תואם לשפה העיצובית הכללית של הבית. כדי שתוכלו לעצב את המטבח שלכם בצורה הטובה ביותר, אספנו מספר טיפים עבורכם.

טיפ ראשון – עיינו בקטלוגים

אם אינכם יודעים איזה מטבח אתם רוצים לעצב ואינכם מכירים את האפשרויות החדשניות ביותר שעומדות לרשותכם, זה הזמן לעיין בקטלוגים. היום אפשר למצוא בקלות באינטרנט קטלוגים ותמונות של מטבחים שיכולים להתאים גם לכם. במיוחד אם אתם שני אנשים או יותר אשר מנסים למצוא את הסגנון העיצובי שלכם, זה שיתאים לכולם, מומלץ לפנות זמן, לשבת יחדיו מול המסך ולראות את הקולקציות שיכולות להיכנס גם אל החיים שלכם. כמובן אל תשכחו לפתוח את הקטלוג החדש של דא קוצ'ינה.

טיפ שני – התייחסו לחלל הקיים

אחד הכללים של עיצוב מטבחים הוא שיש להתייחס אל הנתונים הקיימים במקום. בעת תכנון המטבח, חשוב לבחון את השקעים (אלא אם הם עוד לא הותקנו, ובמקרה כזה אפשר להתקין חדשים) ולתת את הדעת על החלונות וכמובן – על גודל החלל. זכרו, החלל הוא אמנם נתון קיים, אך האפשרויות בו הן בלתי מוגבלות.

טיפ שלישי – התחשבו בעיצוב הכללי של הבית

עיצוב מטבחים אינו עומד בפני עצמו, כיוון שהמטבח הוא חלק חשוב מאד בבית, כאמור. ברוב הבתים המטבח אינו חדר סגור, ולכן את העיצוב שלו אפשר לראות מכל מקום, ומכאן שמומלץ לחשוב על העיצוב הכללי של הבית בעת התכנון. אם אתם כבר יודעים כיצד תעצבו את הבית, מומלץ שתביעו זאת מול החברה בה אתם רוכשים את המטבח, והיא תתאים יחד אתכם את המטבח המושלם עבורכם.

טיפ רביעי – שימו דגש על נוחות בעיצוב מטבחים

המטבח הוא מקום פעיל אשר רוב האנשים נכנסים אליו מספר פעמים בכל יום. לכן, בעיצוב יש לשים דגש על הנוחות שלו ולא רק על היופי ועל הצבעים השונים שלו. הנוחות מתבטאת בכמות הארונות הנדרשת, בבחירת גודל משטח עבודה שמתאים לאופי הבישול בבית ובשילוב פריטים קטנים שהופכים את החיים לנוחים יותר (כמו מגירות שנפתחות במגע קל, מחלקים למגירות וכדומה).

טיפ חמישי – פנו לחברה מנוסה

חברה דא קוצ'ינה מטבחים מביאה את הניסיון הרב שלה ואת הצוות המקצועי אליכם למטבח. ברגע שאתם מתחילים לתכנן את הבית שלכם, מומלץ שתפנו רק אל חברה מנוסה שמביאה את המקצועיות אל החלל שלכם. אתם מבחינתכם צריכים לפנות אל החברה בכל שאלה ולבחון את המקצועיות שלה ואת ניסיונה, כך שתרגישו כי המטבח שלכם זוכה לידיים הטובות ביותר.