13
ספט

ידיות למטבח

אם גם אתם אוהבים לבשל בכל נפשכם אך צריכים שינויים בכדי שהעבודה במטבח לא תהפוך לשגרה ולא תשעמם אתכם, העמוד הזה הוא הנכון בעבורכם. מטבח הוא החדר בבית שעובר את כמות השינויים הפחותה ביותר ביחס לסלון ולחדרי השינה, החלפת מטבח כוללת הוצאה כספית גדולה והרבה זמן תכנון וביצוע. אך מה בדבר אותם אנשים שכן מעוניינים לבצע שינוי אך לא להיגרר להוצאות מיותרות ובזבוז של זמן יקר?

ידיות למטבח – שינוי קטן, עיצוב גדול

החלפת ידיות למטבח היא פתרון מצוין, שינוי הקטן נותן הרגשה גדולה, גם לכם וגם בעבור כל מי שיכנס לביתכם. בעבר, נושא ידיות מטבח מעולם לא היה מקבל קטגוריה משל עצמו, אך כיום יש מגוון רחב של ידיות בעיצובים שונים וכך גם חומרי גלם התופסים מקום מכובד בתחום הידיות. אם המטבח הביתי שלכם בנוי מעץ בסגנון עתיק וקצת מאסתם בעיצובו, שילוב ידיות נירוסטה או אפילו ידיות אבן יכניס מימד נוסף ויצירתי. כיום ניתן להשיג ידיות מחומרי גלם כמו, עץ, אבן עתיקה, מתכון ואפילו זכוכית, האפשרויות הולכות ומתרבות, ונעשות מגוונות יותר עם השנים.

ידיות למטבח

ידיות למטבח – ומה עם בטיחות?

זכרו כי הבטיחות מעל לכל. במידה ואתם הורים צעירים עליכם לחשב את עיצובי הידיות שגם יגרמו לשינוי במטבח, אך מצד שני שיהיו בטיחותיות לשימוש. אנו ממליצים לא לבחור בידיות כבדות או מחודדות מדי לצורך שמירה על ביטחון הקרובים לכם מכל. חברת דא קוצ'ינה מטבחים, מזמינה אתכם לראות עיצובים מרהיבים של ידיות למטבח שיתאימו למטבח הביתי שלכם ויספקו שינוי גדול במחיר קטן, תתחדשו.