13
ספט

כיורים למטבח

בעת תכנון מטבח אנו חושבים על כל הפרטים שיוכלו להפוך את שהותנו בו למושלמת. עיצוב מטבח תפס תאוצה וכיום ישנם מגוון רחב של פרזולים, עיצובים ובכלל, ניתן למצוא דגמים רבים של כל האביזרים. בפרק זה נדבר על נושא חשוב מעין כמותו שהתפתח בשנים האחרונות, תחום כיורים למטבח.
לפני עשרות שנים הכרנו דגמים בודדים של כיורים למטבח. כיורים מעוצבים היו לרוב עם עיצוב די בנאלי ומשעמם, בדגמי שיש או נירוסטה. לאחר מכן תחום כיורים מעוצבים החל להתפתח ובהתחלה היה נחלתם של חדרי השירותים והמקלחת, פתאום נוספו כיורים מעוצבים אל אותם חדרים וספקו עיצוב מרשים אל חדרי הבית הקצת פחות מרשימים.

כיורים למטבח

הטרנד העכשווי בכיורים מעוצבים – כיורים למטבח

בעשור האחרון תחום כיורים מעוצבים תפס תאוצה גם במטבח הביתי. כיום כמעט בכל מטבח מעוצב יש כיור מטבח המתאים לאופיו ומידותיו. כיורים למטבח אינם רק לשטיפת כלים אלא משמשים ליצירת אוירה והשלמת המראה הכללי של המטבח. ניתן למצוא כיורים למטבח העשויים ממגוון חומרי גלם, שיש, פלסטיק נירוסטה ואפילו דגמי עץ ואבן עתיקה. עולם הכיורים מתרחב מדי יום לא רק מבחינת חומרי הגלם אלא גם מבחינת העיצוב, ישנם כיורים חיצוניים הנותנים הרגשה של יוקרה וסטייל לעומת כיורים שקועים מאבן המתאימים למראה העתיק והנוסטלגי, הרשימה היא אין סופית.  בואו ותגלו עולם שלם של זרימה ואיכות במטבח שלכם בעזרת כיור למטבח במראה מושלם ומעוצב.