כסאות בר למטבח

עד לפני מספר שנים, את כסאות הבר היה ניתן למצוא באופן כמעט בלעדי, בפאבים, בברים ובמסעדות למיניהן. אלא שמאז עוצבו אינספור מטבחים, כך שכיום כסאות בר למטבח מפגינים נוכחות מרשימה גם בדירות מגורים ובבתים פרטיים. כאשר מתבוננים על רשימת המאפיינים הרחבה של כסאות אלה ועל שפע היתרונות שלהם, אפשר להבין מדוע.

כסאות בר מעץ – הבחירה המקובלת ביותר
כסאות בר למטבח מגיעים כיום במספר צורות, אם כי בחלק הארי של המקרים חומר הגלם העיקרי שמשמש לייצור שלהם הוא עץ. כסאות בר מעץ מאפשרים ליצור את האווירה הנעימה והנינוחה לה מצפים ברוב המטבחים. כשהעץ משתלב היטב עם האלמנטים האחרים של המטבח – עץ מהווה כיום את חומר הגלם העיקרי עליו מתבססים כאשר בונים מטבח חדש.

כאשר בוחרים בסוג איכותי של עץ, כפי שמומלץ לעשות בכל מקרה, מקבלים גם כיסא שיישמר היטב למשך שנים ארוכות. מבחינה אסתטית, בכוחם של כסאות הבר בכלל ושל כסאות העץ בפרט, ליצור את הרגשת ה"וואו" לה בוודאי מצפים. כסאות בר בולטים בייחודיות שלהם, כשגם מבחינת נוחות ופונקציונליות ניתן להיות נלהבים מאוד בישיבה הנוחה עליהם: זוהי הדרך הנעימה והנוחה ביותר לשבת, לאכול וללגום כוס קפה או שתייה קלה אחרת.

איך בוחרים כסאות בר למטבח?
כסאות בר למטבח, כפי שנרמז מעלה, מכניסים אותנו לתחום רחב ובו מכלול אפשרויות. את ההחלטה מומלץ לקבל לאחר שיודעים פחות או יותר מהו עיצוב מטבח הכולל, למשל מבחינת המגמות המאפיינות אותו והאווירה שהוא עתיד ליצור: כסאות העץ ישתלבו היטב כמעט בכל תרחיש, אך מובן שיש כסאות שעושים את זה טוב עוד יותר.

חשוב להתבונן על שטח המטבח, בהתייחס לגודל השולחן, למרחב התנועה ולתשתיות האחרות, ולהתאים לכך את הכסאות. מבחינת כמות, צריך לבחור כסאות בכמות שתבטיח שאין בן משפחה שלא יימצא לו כיסא, כשיש הממליצים להוסיף מרווח ביטחון של כיסא אחד או שניים למטרות אירוח.

מומלץ לערב חברות הפועלות בתחום עיצוב מטבחים בקבלת ההחלטה, מתוך מטרה להוסיף כסאות שמחמיאים למטבח ושנוחים מאד לישיבה עבור בני הבית. דא קו'צינה מובילה בעיצוב מטבחים ותסייע לכם להגיע להחלטה הנכונה. כל אלה הופכים את המטבח לחלל נעים עוד יותר להכנת אוכל, לאכילה משותפת של בני המשפחה ולאירוח.

כתבות נוספות בנושא…

שולחן מטבח

בקרוב ….

קרא עוד

כסאות בר למטבח

עד לפני מספר שנים, את כסאות הבר היה ניתן למצוא באופן כמעט בלעדי, בפאבים, בברים ובמסעדות למיניהן. אלא שמאז עוצבו אינספור מטבחים, כך שכיום כסאות בר למטבח מפגינים נוכחות מרשימה גם בדירות מגורים ובבתים פרטיים.

קרא עוד

דלתות מטבח

רובנו הורגלנו לכך שדלתות המטבח הן דבר חסר חשיבות, תמיד היינו רואים אותן בצבע לבן, בדרך כלל בציפוי פורמייקה והזיכרון הכי חזק שלנו הוא קילופי הדלתות. בעבר פשוט היו מביאים דלת חדשה, מחליפים את הצילינדרים ושמים במקום הדלת הישנה.

קרא עוד

ארונות מטבח

עד לפני עשור לערך לא היינו שמים דגש כל כך גדול על נושא ארונות מטבח, בטח ובטח לא מקדישים לנושא דף שלם. כיום ישנם מגוון רחב של דגמי ארונות מטבחים המתאימים לשימושים שונים ומגוונים המקלים על השהייה במטבח.

קרא עוד
נגישות