26
ספט

ליהנות מייחודיות עם מטבחים מעוצבים

מטבחים מעוצבים מלבד היותם גורם המשפיע לעיצוב הכללי של הבית מהווים גם את המקום ליצירת חוויות קולינריות. על מנת שתוכלו ליהנות מחווית הבישול בצורה אופטמלית חשוב לעצב מטבח שמלבד היותו מעוצב וחדשני יהיה גם פרקטי ובעל משטחי עבודה נוחים ומרחב פתוח. יחד אם זאת חשוב לזכור שהמטבח כמו כל דבר בבית מבטא את מי שאתם.

מטבחים מעוצבים – ביטוי לאופי האישי שלכם

המטבח הוא אחד האזורים בבית בהם האופי האישי של בעלי הדירה בא לידי ביטוי. תכנון מטבח חייב להיעשות בהתאם להרגלים שלהם, לאופי ולקו העיצובי המנחה אותם. כך לדוגמא אנשים הנוהגים להעביר את מרבית היום בבישולים במבטח זקוקים למטבח עשיר במשטחי עבודה ומרחב. דא קוצ'ינה מטבחים משלב בין עיצוב ייחודי לפרקטיקה ומתאימה לכם את המטבח המושלם עבורכם.

מטבח מעוצב בצבע לבן קולקציית 2019 מטבח מעוצב בסגנון כפרי קולקציית 2019 מטבחים כפריים מעוצבים קולקציית 2019

מגוון גדול של אפשרויות לעיצוב המטבח המושלם

אחד הגורמים שהפכו את המטבח המעוצב לאמצעי ביטוי ייחודי, קשור למגוון הבסיסי העשיר שהקטגוריה הזו מציעה הכוללת חלוקות משנה לסגנונות שונים ומשונים. לצד מטבחים מעוצבים בסגנון כפרי או סגנון אנגלי מסורתי ניתן למצוא קשת רחבה של אפשרויות הכוללת, בין היתר, מטבחי זכוכית, מטבחים בטקסטורה דמויות בטון, מטבחים 'לבנים', מטבחי עץ ועוד.

מידע נוסף על מטבחים מעוצבים תוכלו למצוא באולמות התצוגה של דא קוצ'ינה, אחת מיצרניות המטבחים המובילות בישראל. לפרטים: 077-9976483