19
אוק

עיצוב מטבחים בהתאמה אישית – כך תעשו זאת נכון

עיצוב מטבחים בהתאמה אישית יסייע לכם ליהנות ממטבח פרקטי ובעל עיצוב יוקרתי ייחודי. במאמר הבא תוכלו לקרוא אודות הפעולות שמומלץ לבצע על מנת להתאים את המטבח למי שאתם, להפוך אותו לפרקטי וליהנות ממנו בצורה מושלמת:

הגדרת תקציב לעיצוב המטבח

עיצוב מטבחים דורשים השקעה כלכלית ולכן עליכם לחשב מהו התקציב שאתם מוכנים להקדיש לנושא. החישוב צריך לכלול את תכנון המטבח על כל פרטיו: ארונות, אי למטבח, משטחי עבודה וכן השלמת פריטים דקורטיביים כגון: כלי מטבח, מכשירי חשמל וכדומה, המתווספים לעיצוב עצמו.

הגדרת התקציב יגדר את סקר השוק שלכם ויאפשר לכם לבחור מטבח מעוצב במחיר שתוכלו לעמוד בו.

מטבח ייחודי בהתאמה אישית מטבחים ייחודיים בהתאמה אישית מטבח בעיצוב ייחודי בהתאמה אישית

תכנון המטבח בהתאם לרמת השימוש בו

הכינו פירוט רשום של אורח החיים שלכם, בכל הנוגע למטבח: באיזה תדירות אתם נמצאים בו ומבשלים, מהי כמות האוכל הממוצעת שאתם נוהגים להכין לארוחה, לכמה מקום אתם זקוקים על מנת להכין את הארוחה בצורה הפרקטית, המהירה והנוחה ביותר. מיפוי מהסוג הזה ימקד אתכם בחיפוש אחר מטבח מותאם אישית ויוודא כי אתם רוכשים מטבח מעוצב המותאם לצרכים שלכם.

התאמת המטבח לכל המשפחה

אם במסגרת בחירת מטבח בהתאמה אישית אתם מתכננים שינוי משמעותי, כמו הקמת אי באמצע המטבח, יש להבטיח כי הוא משתלב עם סביבת הבית ומתאים לכל בני המשפחה. מעבר למדידות הבסיסיות, אם יש צורך התייעצו עם איש מקצוע ואפילו היעזרו בהדמיות וירטואליות על-מנת לקבל תמונה ברורה ומדויקת של התוצאה. ביצוע פעולה זו יאפשר לכם להפוך את המטבח לסביבה כיפית לכם ולילדכם.

בחירת טרנדים לעיצוב המטבח

המטבח שלכם אמור לשקף את מי ומה שאתם ולכן עיצוב מטבחים חייב להיעשות בהתאם לקו העיצובי שלכם. לכן מומלץ לחקור מעט על הטרנדים העולמיים והישראליים בעיצוב מטבחים. כך שתוכלו להיחשף לקו העיצובי המתאים לכם.

בחירת חברה לעיצוב מטבחים בהתאמה אישית

בחרו בחברת מטבחים בעלת קטלוג עשיר, המלצות חמות, מוניטין טוב ויחס מקצועי ואישי. אל תתפשרו על המקום בו אתם רוכשים את המטבח, שכן מדובר בחדר מאובזר ומעוצב שצריך לשרת אתכם במשך שנים. בדקו כי המטבחים עומדים בתקנים עולמיים מחמירים וכי העיצוב שלהם חדשני ויצירתי ומשרת הצורה הטובה ביותר את מי שאתם.

דא קוצ'ינה מטבחים בעלת ניסיון רב שנים בעיצוב מטבחים בהתאמה אישית תשמח להעמיד לרשותכם אנשי מקצוע מומחים בתחום. לקבלת פרטים התקשרו ל077-9976483