06
יול

מטבחים בהתאמה אישית

מתכננים לבנות מטבח חדש? עוברים דירה? משפצים? קודם כל הרשו לנו לברך אתכם, שינוי כזה גדול דורש עבודה רבה ותכנון עד הפרטים הקטנים. אם גם אתם נמצאים במצב זה, הרשו לנו לספר לכם על מטבחים בהתאמה אישית. התאמת המטבח לצרכיכם הינה עבודה למקצוענים בלבד, מטבחים בהתאמה אישית הוא אינו עניין של מה בכך ובערך זה נלמד כיצד להתאים לנו את המטבח הנכון ביותר.

ראשית נמליץ לכם לבדוק את גודל המטבח שתרצו לתכנן, בדקו כמה מקום יש לכם להקצות לשטח המטבח. לאחר מכן בדקו אילו חלקים במטבח הם הנכונים והחשובים ביותר עבורכם. במידה שיש ילדים אולי שווה לחשוב על אי למטבח, או שולחן אוכל בתוך חלל המטבח. איזה דגם של מטבח תרצו? מטבח לבן או אולי מטבח כפרי? כמה שטח אחסון יספק אתכם?

בקיצור שאלות רבות עולות בעת התכנון. מטבחים בהתאמה אישית הם הפיתרון הנכון ביותר בעבורכם בעת מעבר דירה או בניית מטבח חדש.

מטבחים בהתאמה אישית

דא קוצ'ינה – מטבחים בהתאמה אישית

חברת דא קוצ'ינה מטבחים מייצרת מטבחים בהתאמה אישית לצרכי הלקוח. עובדי החברה ישמחו לרדת איתכם לפרטים הקטנים ביותר ונעזור לכם לחשוב גם על הדברים שעליהם לא חשבתם. מומחי המטבחים של דא קוצ'ינה ישמחו ללוות אתכם בכל תהליך תכנון והקמת המטבח,אנו נתאים את המטבח לצרכיכם האישיים כדי שתוכלו לנצלו באופן הטוב ביותר ושזה ישמר וישרת אתכם זמן רב.

מטבחים בהתאמה אישית כשמם כן הם, מותאמים אישית ללקוח. בין אם מדובר על התאמה בנושא גובהים, סגנון, עיצוב וכל מה שנדרש, אנו נהיה שם עבורכם ונשמח לספק לכם שירות ברמה גבוהה תוך שמירה על איכות המטבח ופרטיו.