06
יול

מטבחים עתיקים

עולם המטבחים מתפתח בכל יום ומגלה לנו עיצובים חדשנים ומטבחים מעוצבים בעיצוב מודרני מספקים זוויות חדשות וצבעים מרהיבים באינספור סגנונות ומראות. המרוץ אחר הקדמה הפך לחלק מחיי היום יום של כל אחד מאיתנו ולעיתים, אנחנו מרגישים קצת מבולבלים ואפילו יש שיגידו, עוף מוזר בתוך העיצובים המשונים האלו. אם גם אתם רוצים לחזור אחורה לתקופה בה היה יותר פשוט להחליט ועדיין מעוניינים להישאר טרנדים ועדכניים, קראו קצת על מטבח עתיק.

מטבחים עתיקים

מטבחים עתיקים

מטבחים עתיקים תמיד היו מטבחים מרשימים, במידה ומתכננים אותם בקפידה יכולה להתקבל תוצאה מדהימה המשלבת בין העולם המודרני לעולם העתיק. עיצובו של מטבח עתיק ברובו יהיה מאבנים גדולות וכבדות המספקות מראה מרהיב מעין כמותו, מראה המעורר השראה מצד אחד ותאבון גדול מהצד השני.

כפי שציינו, חומרי הגלם במטבחים עתיקים הינם חומרי גלם טבעיים כמו אבן, שיש ואפילו מעט עץ אך עם הקדמה והטכנולוגיה החדשנית ניתן גם לשלב בתוכו סוגי מתכות שונות לתוצאה עתיקה ומושלמת. כמובן שישנם אביזרים רבים המשתלבים נפלא במטבח עתיק, חיפוי אבן עתיקה, טאבון ואי עתיק במרכז המטבח יעניקו מראה מושלם.

חשוב להזכיר כי מטבח עתיק אינו הולך יד ביד עם כל סגנון עיצוב. לדוגמא, אם שאר חדרי הבית מעוצבים בעיצוב איטלקי, לרוב מטבח עתיק אינו יתאים לסגנון עיצוב זה ולכן מלאכת התכנון חשובה מעין כמותה. הזמינו היום מטבחים איטלקיים באתר דא קוצ'ינה.