13
ספט

מטבחים שחורים

אם גם אתם מסוג האנשים שאצלם בבית תמיד יש את החידושים הגדולים ביותר בכל תחום, הדף הזה מוקדש לכם. אם גם הסלון שלכם מעוצב בשונה לחלוטין מכל סלון אחר וחדר השינה בנוי מעץ כבד ואיכותי עם צבעים אפלים וחדשניים, ייתכן והמטבח השחור הוא הנכון ביותר בעבורכם. מטבחים שחורים הינם המטבחים המעוצבים להפליא שמתחילים לתפוס תאוצה באירופה בעשור האחרון והגיע לאחרונה גם לישראל. מטבחים שחורים אינם מטבחים שרואים בכל יום וכאשר אנו נתקלים כבר במטבחים שחורים אנו נדהמים כמה הם יכולים להיות יפים ומעוצבים. הצבע השחור מסמל עבור חלק מאיתנו שליליות אך זוהי תפיסת עולם שגויה, למטבח שחור ישנם יתרונות רבים לעומת מטבחים אחרים.

מטבח שחור

מטבח שחור בשונה ממטבחים אחרים שומר על מראה חדשני ומעוצב למשך שנים רבות. כשאנו רואים מטבח שחור, אנו חושבים על מסתוריות בבישול ורק מחכים לטעום את המנות אותם הכין בעל המטבח. מטבח שחור גם משדר יוקרה והרבה מאוד סטייל. כמובן ששחור הוא הצבע החזק אך הוא גם צבע שהולך יד ביד עם חומרי גלם נוספים כמו זכוכית וסוגי מתכות לתוצאות מרשימות המראות את אופיו של המטבח. בעבר שחור היה צבע יחיד, חזק ואף מפחיד במקצת. היום ישנם גוונים רבים המתאימים לעיצוב השחור. שיש בגוון שחור עם עיטורי אבנים עתיקות, קרמיקה שחורה וגוונים נוספים כמו אפור כהה, כחול נייבי וגם צבעים קצת יותר בהירים יתאימו כמו כפפה על ידו של השף.

אז אם בא לכם להתנסות בחווית בישול בגוון אחרת וקצת מאסתם במטבח הבנאלי שאתם רואים בכל אולמות התצוגה, בואו ותגלו שמטבח שחור יכול להכניס הרבה יוקרה, חדשנות ומסתוריות לחייכם, וגם אתם תופתעו לגלות כי במטבח שחור ישנן הרבה נקודות אור. עיצובי המטבחים תופסים תאוצה רבה בשנים האחרונות, ממטבחים כפריים ועד מטבחי זכוכית אנו רואים יותר ויותר מטבחים מעוצבים בתכניות הבישול והאפשרויות רבות. אם גם אתם מתכננים מעבר דירה או שיפוץ בביתכם הקיים ואתם מאלה שלא מתפשרים על עיצוב ברמה גבוהה הרשו לנו להכיר לכם מטבחים חדשים ומסתוריים.

מטבח שחור

מטבחים שחורים וחלקים

הם דור העתיד בעולם המטבחים, אנו רואים יותר ויותר מטבחים שחורים בדירות פרטיות ובערך זה נלמד את היתרונות שהם טומנים בחובם. מטבחים שחורים מעוצבים על ידי טובי המעצבים בתחום המטבחים ונחשבים ליוקרתיים במיוחד. המראה השחור מקנה אווירה יפה ומודרנית המשלבת תחכום, אינטליגנציה ומראה נקי וייחדי. כמובן שהגוונים הם שחורים אך ישנם טקסטורות ומרקמים רבים שגורמים למראה היוקרתי והעדכני. היום ניתן למצוא שיש שחור , זכוכית שחורה ועוד אלמנטים רבים המשתלבים במטבחים שחורים.

גם מבחינת ניקיון מטבחים שחורים הם פרקטים, הלכלוך אינו נראה על המטבח והתוצאה היא מראה אלגנטי ועדכני הנשמר לאורך זמן וקל מאוד לניקוי. אנשים הרוכשים מטבחים שחורים הם לרוב אנשים המעודכנים בכל הטרנדים החדשניים בעולם עיצוב המטבחים.  העבודה במטבחים שחורים מקנה תחושת ביטחון ומספקת תוצאות מרהיבות.

חברת דא קוצ'ינה מטבחים מתמחה בעיצוב ובתכנון מטבחים שחורים ולאורך שנים נראות תוצאות מדהימות ולקוחות טובים ומרוצים.

אנו מזמינים אתכם להתרשם ממגוון עיצובים של מטבחים שחורים שיספקו את מטבח החלומות הפרטי. אנו מתחייבים לתוצאות מושלמות תוך כדי מתן שירות מעולה ושימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר.