מטבח זכוכית

למטבחים מזכוכית יש קסם מיוחד, שלא ניתן להשיג באמצעות שום חומר גלם אחר. הייחודיות של הזכוכית כאלמנט שקוף, חצי שקוף וחלבי, הביאה ליצירת מטבחים בשילוב זכוכית המצליחים לשדר אווירה יוקרתית ומפוארת מהצד האחד וחמימה וחדשנית מהצד השני. דא קוצ'ינה מציגה גם מטבחים מזכוכית עם שילוב של חיפויי זכוכית חדשניים, המיוצרים בטכנולוגיות משוכללות המאפשרות ליצור אווירה בהתאמה אישית, בהתאם לצרכים והרצונות של כל לקוח. עוד מקומות בהם ניתן לשלב זכוכית הם דלתות, מדפים ומשטחי עבודה.

הסוגים השונים של הזכוכית והאפשרות להפוך אותה לאלמנט מודולרי המאפשר משחקי גלוי ונסתר ואור וצל, יוצרים מטבחים מזכוכית המגלמים בתוכם נגיעות מודרניזם לצד טרנדים עיצוביים שונים המתכתבים עם תקופות שונות בהיסטוריה. כך, מטבחים בשילוב זכוכית של דא קוצ'ינה יכולים לשדר אווירת וינטג' מכובדת, אווירת סבנטיז עליזה ואווירה מודרנית וחדשנית, הכול הודות ליכולת של זכוכית להשתלב בתוך ולצד מגוון טקסטורות והודות ליכולת של דא קוצ'ינה להפוך את השילוב הזה לאידיאלי.

יתרון נוסף של מטבחים מזכוכית הוא העמידות שלהם. למרות שלזכוכית תדמית שברירית, היא למעשה חומר חזק, שאינו נוטה להיסדק או להישרט בקלות. בנוסף, הזכוכית מגלה עמידות גבוהה גם לחומרי ניקוי חריפים ובכל מקרה, קלה לתחזוקה ופשוטה לניקוי. לכן, מעבר לעיצוב המרהיב, מטבחים מזכוכית מתאימים גם למשפחות עם ילדים קטנים ואנשים אשר רמת הפעילות שלהם במטבח גבוהה יחסית.

דירוג:
דירוג ממוצע:
4 based on 1 votes
נגישות