13
ספט

מטבח מודרני לבן

אם אתם חושבים על עיצוב הבית החדש שרכשתם, או על עיצוב מחדש של בית בו אתם גרים מזה שנים רבות, עומדות בפניכם אפשרויות רבות של בחירת סגנונות וצבעים. על פי רוב הסלון, חדר האוכל והמטבח יעוצבו בסגנון דומה, והוא זה שייתן את הטון ושיקבע את האווירה הכללית בבית.

הצבע הלבן תמיד באופנה

עיצוב מטבח מודרני לבן, אם לבן מושלג או לבן הנוטה לשמנת, יבוצע תוך שילוב של מספר חומרים שונים. החומרים המשמשים במטבחים מודרניים לבנים יכולים להיות:

  • עץ טבעי צבוע לבן
  • פלדת אל חלד לבנה
  • פלסטיק לבן
  • עיצוב קרמיקה בגוונים לבנים שונים
  • זכוכית שקופה או אטומה.

מטבח מודרני לבן

עיצוב מודרני של מטבח לבן מהווה חלק מהעיצוב הכולל של הבית, ולכן אפשר להעתיק אלמנטים עיצוביים גם משולחן הסלון המודרני, או מפינות הישיבה השונות. האווירה שתיווצר במטבח קשורה במידה רבה לבחירת הצבעים השונים שישתלבו עם הצבע הלבן. הבחירה דווקא בצבע זה בעיצוב מטבח מודרני לבן אינה מקרית. לבן נותן תחושה של ניקיון, ומשתלב בצורה מושלמת עם כל צבע. כאשר הוא משולב עם צבעים כמו כסף, הצבע העיקרי של מערכות הסכו"ם השונות, או עם זהב, הוא מעניק מראה מודרני יוקרתי. כאשר הלבן משולב עם צבעים חומים הוא מעניק תחושה חמימה יותר.

עיצוב נקי במטבח מודרני לבן

בניגוד לעיצוב הקלאסי הכולל קימורים רבים, בעיצוב מטבח לבן כדוגמאת מטבח לבן מודרני השומר על צורות גיאומטריות ברורות ניתן לראות כיצד העיצובים מתפתחים. ניתן להשתמש בארונות מטבח לבנים מודרניים, ולשלב בתוכם נישות שונות לאחסון מכשירי החשמל השונים כמו המיקרוגל, מדיח הכלים, התנור או הכיריים. גם מכשירי החשמל השונים יכולים להיות לבנים, ולהתאים ככפפה ליד לארונות, או לחלופין יכולים להיות צבועים באפור, בחום או בשחור, ולשבור את המראה הלבן.

אם בחרתם בשילוב של לבן ושל צבע אחר למטבח, חשוב לשמור על אחידות. אם המיקרוגל שחור, מומלץ לבחור גם בכיריים ובמדיח באותו הצבע. כמו כן, נסו לשמור על גוון זה גם כאשר אתם בוחרים את המפות שיכסו את שולחן האוכל.