מטבח עץ

לעץ מלא יש מספר תכונות בלעדיות, ההופכות אותו לחומר הגלם האידיאלי ליצירת מטבחים מעץ או מטבחים בשילוב עץ. ראשית, הוא איכותי ועמיד, מה שהופך את המטבח לשמיש לאורך זמן ואפילו שנים רבות, ללא בלאי משמעותי הדורש החלפת הריהוט, הארונות וכדומה. שנית, מטבח מעץ מעניק לבית מראה כפרי וייחודי, השם דגש על משפחתיות וחום ומחזיר לו את התחושה השורשית והנעימה שמתלווה למלאכת הבישול.

דא קוצ'ינה מציעה ללקוחותיה קולקציית מטבחים מעץ, המשתמשים ביתרונות העץ המלא כחומר גלם ברמה גבוהה, יחד עם עיצוב חסר פשרות ומתן תשומת לב לפרטים הקטנים ביותר. מטבחים בשילוב עץ מלא ובהתאמה אישית של דא קוצ'ינה, מעניקים את אותה אווירה ייחודית, יחד עם נגיעות מודרניות של צבעי קפה חמימים או גווני לבן אלגנטיים.

מטבחים בשילוב עץ מלא הם אידיאליים למי שמעוניין באווירה מאופקת אך מרשימה ומתאימים לבתים בהם העיצוב משדר אווירה דומה. בדא קוצ'ינה מעצבים מטבחים בשילוב עץ מלא על שלל גווניו, ליצירת עניין וקו עיצובי הייחודי לחברה.

עוד יתרון של העץ הוא הניטרליות היחסית שלו, שמאפשרת ליצור מטבח עם רמות שונות של שילוב עץ מלא. מי שמאוהב במראה הכפרי והחמים, יוכל לבחור מטבחים מעץ העושים שימוש מוגבר בחומר הנפלא הזה ולקבל תוצאה מרשימה. מי שמעוניין בנגיעות עץ בלבד, יוכל למצוא מטבחים בשילוב עץ המשלבים בתוכם אלמנטים עיצוביים נוספים.

דירוג:
נגישות