13
ספט

מטבח פרובנס

אתם בתכנון בית חדש והקבלן הוא זה שמקבל את כל ההחלטות החשובות? אנו ממליצים לכם להתערב קצת, להחליט על הדברים החשובים באמת. המטבח הוא חדר בבית שבו אנו נמצאים בכדי לספק אושר משפחתי ואישי תוך כדי הנאה מבישול עצמי וייחודי המשקף את האישיות של כל אחד ואחת מאיתנו.  ​למה לתת לקבלן להחליט כיצד תהנו? אם חשוב לכם להרגיש בנוח במטבח הפרטי שלכם, הרשו לנו להציג לכם מטבח בסגנון פרובנס.

מטבח פרובנס – דבר המעצב

מטבח פרובנס הוא מטבח מעוצב לנוחיות האדם המבשל בו, כמו בפרברי איטליה, העיצוב הוא מעט כפרי א-לה-דרום איטליה, ומשרה אווירה נינוחה רגיעה וחמימה. מעבר לאווירה, מטבח פרובנס הוא בעיקר מטבח פונקציונאלי המקנה תחושת שליטה ומקצועיות ברמה גבוהה, אל תסתפקו רק במטבחי יוקרה מעוצבים אלא גם במטבח המותאם לצרכים האישיים שלכם ולחוויית בישול נוחה ומפנקת. מטבח פרובנס עם כל היתרונות הפונקציונאליים הוא גם אחד המטבחים היפים והמעוצבים ביותר. מטבח זה אינו משלב חומרי גלם מתכתיים וחדים, במטבח פרובנס לרוב יהיו חומרי גלם טבעיים בעלי פינות מעוגלות למראה זורם וקליל המעלה נוסטלגיה חמימה מהעבר. ברוב המקרים מטבחי פרובנס מכילים במרכזם אי מטבח מעוצב המקנה עוד משטח עבודה ואחסון מה שמראה פעם נוספת על שילוב בין עיצוב מרהיב לנוחות מושלמת. אז בואו להכיר חוויה איטלקית מסורתית במטבח הביתי שלכם עם מטבח בעיצוב פרובנס.

בשנים האחרונות נראות יותר ויותר תכניות בישול על מסכי הטלוויזיה, גם העולם הקולינרי מתפתח בקצב מסחרר ואף מגיע אל המטבחים הביתיים שלנו. גם תושבי ישראל החלו להבין יותר ויותר בבישול ואם גם אנחנו רוצים לבשל ברמה גבוהה, אנו צריכים מטבח נח ומעוצב בכדי שנוכל להרגיש כמו בתכניות הבישול. מטבח מעוצב ויוקרתי המשלב אפשרויות רבות להכנת מאכלים מעולים ליקרים לנו מכל, כמובן שאנו מדברים על מטבחי פרובנס.

מטבח פרובנס

מטבח פרובנס – מטבח איטלקי אמיתי

מטבחי פרובנס מגיעים אלינו מאיטליה, כידוע, האיטלקים הם מומחים בעולם הבישול והמטבח מתוכנן בדיוק לצרכי בישול בתנאים מעולים. כלל האספקטים במטבחי פרובנס הם לנוחות הנמצא, החל מאי במרכז המטבח לצורך איזור עבודה גדול, ועד למגירות אחסון גדולות. מטבח פרובנס הוא המטבח הנח ביותר למשתמש ומקנה אווירת ביטחון והרגשה של שף מקצועי.

מבחינת עיצוב מטבח פרובנס הוא בעל מראה מעוגל המקנה תחושת זרימה קלילה, לרוב מטבחי פרובנס יגיעו בשילוב של עץ ובטקסטורות אדמה לתחושה חמימה וביתית במטבח. עיצוב מטבחי פרובנס מאפשר מרחב פעולה מקסימאלי ומשרה תחושה של תכנית בישול עולמית למשתמש הביתי. אם גם אתם חובבי בישול, מטבחי פרובנס הם הנכונים ביותר עבורכם. אנו מזמינים אתכם לתכנן מטבח פרובנס ברמה גבוהה לפי רצונותיכם, אנו יודעים כמה המטבח חשוב לחובבי הבישול המודרני ולכן אנו שמים דגש נרחב על צרכי הלקוח ורצונותיו תוך מתן שירות ברמה גבוה ואיכותית. חברת דא קוצ'ינה מטבחים מזמינה אתכם להגשים חלום ולבשל במטבח יוקרתי ואיכותי לקבלת תוצאות מושלמות.