מטבח Cement

מטבחים עם עיצוב דמוי בטון הם נועזים במיוחד, דווקא משום שהם משילים מהבטון את התדמית הכבדה והארכאית המיוחסת לו בדרך כלל ומציגים את מגוון העיצובים המרשים שניתן להשיג באמצעות שילוב מתוחכם של מראה דמוי בטון, במטבחים מודרניים וחדשניים.

מטבחי CEMENT של דא קוצ'ינה משיגים בדיוק את השילוב הזה, עם גוונים דרמטיים ועכשוויים יחד עם נגיעות אלמנטים מעץ ומזכוכית היוצרים יחד מראה מחוספס ובעל נוכחות. מטבחי דמוי בטון של דא קוצ'ינה משתלבים בכל בית וחלל השואפים ליצור אווירה בוגרת אך מלאה בסטייל וטרנדים מודרניים המתכתבים עם הנעשה בעולם העיצוב והארכיטקטורה הבינלאומי.

הצבעים הכהים של מטבחי דמוי בטון מאפשרים תחזוקה קלה יחסית ומתאימים גם לבתים בהם רמת הפעילות במטבח גבוהה ומתוחכמת. יחד עם מראה הבטון ניתן לשלב בקלות אלמנטים עיצוביים נוספים כגון נגיעות צבע רעננות, זכוכית במראה מט או מבריק, גופי תאורה מעניינים ועוד.

קולקציית ה CEMENT מאפשרת לכם להפיח רוח חיים במטבח ולהפוך אותו לחדשני ובועט. העיצוב מתאים למגוון סוגי בתים והוא נע בין מינימליזם מאופק לבין דרמטיות בעלת נוכחות, שניתן להתאימה אישית בהתאם לטעמכם ולבית בו אתם מתגוררים. בנוסף, הטכנולוגיות החדשניות הקיימות בתחום מאפשרות לכם לשלב כמה גוונים של CEMENT במטבח אחד וכך ליצור מראה מרתק ומזמין שהופך את המטבח לחלל מרשים ולמתן את האפקט הקודר לכאורה, עם אור וצבע.

דירוג:
נגישות