06
יול

מעצבי מטבח

דא קוצ'ינה מטבחים מציעה ללקוחותיה בנוסף לעיצוב מטבח ברמה גבוהה ואיכותית, כיורים, ברזים ושיש בעבור סוגים רבים של מטבחים בעיצובים מרשימים ועדכניים בכל הסגנונות. את הכיורים והברזים ניתן להשיג בנוסף למטבח במחירים מפתיעים ונוחים וכך גם דגמי שיש מעוצב המתאים לסגנון המטבח שלכם. דא קוצ'ינה מלווה אתכם לאורך כל תהליך עיצוב המטבח ושמה דגש על כל פרט היכול להעצים את החוויה הן אם מדובר במטבחים יוקרתיים, מטבחים קטנים וכל מטבח אשר עולה בדמיונכם.

מי אנחנו?

חברת דא קוצ'ינה מטבחים מנוהלת על ידי האחים אביבי, דור שלישי למשפחת נגרים שבמשך שנים רבות בונה ומתכננת מטבחים מעוצבים בסגנונות שונים לאלפי לקוחות מרוצים. אנו מתמחים בעיצוב מטבח קלאסי, מטבח אנגלי, מטבח מודרני, מטבח כפרי, איטלקי, מטבח בצבע אפוקסי, פורמייקה וכל סוג מטבח איתו תרצו לבשל בשנים הבאות.

ייצור המטבח

אצלנו בדא קוצ'ינה מטבחים נמצאים חומרי הגלם הטובים והאיכותיים ביותר. עיצוב הארונות והמגירות דורש גם יצירתיות ומיומנות רבה, החריטות על הארונות והפרזולים המוצעים מבוצעים על ידי טובי האמנים בתחום המטבחים ומספקת תוצאה של ניקיון, יוקרה ויופי. כשמדובר במטבחי יוקרה מעוצבים אל תתפשרו על כל אחד, פנו לטובים ביותר על מנת לקבל את התוצאות הטובות ביותר עבורכם.

דא קוצ'ינה מטבחים

מציעה ללקוחותיה בנוסף לעיצוב מטבחים כיורים, וברזים למטבח המתאים למטבח אנגלי, מטבח קלאסי, מטבח מודרני ומטבח כפרי. את הברזים והכיורים למטבח ניתן להשיג במבצעים בנוסף לעיצוב המטבח ובמחירי מבצע. ניתן לשלב כיור וברז למטבח  גם בתוך אי לפינת ישיבה ופינת בישול. חברת דא קוצ'ינה מלוה את לקוחותיה בבחירת שיש למטבח, השיש למטבח מותאם לגון המטבח בכוון ועיצוב ע"י אדריכל ומעצב המטבח. עיצוב ארונות מטבח משולב במחשבה יוצרת של אדריכל. מטבח מקצועי בשילוב של פרזול למטבח החשוב לריהוט המטבח פרזול של מטבחי דא קוצ'ינה הנו של היצרנים מהטובים בעולם. ניתן לראות את עיצוב המטבח בקטלוג מטבחים של חברת דא קוצ'ינה מטבחים. כמו כן חברת דא קוצ'ינה מופיעה בקטלוג מטבחים של היצרנים מהשורה הראשונה​