01
נוב

נקודות למחשבה בעיצוב המטבח

אתם עומדים בפני שיפוץ הבית, שכולל עיצוב מחדש והחלפה של המטבח הישן. רגע לפני שאתם מתחילים לשבור קירות ולעקור ארונות קבלו כמה טיפים.

קחו מעצב פנים

תכנון ועיצוב של מטבח זה עסק רציני, לכן מומלץ להיעזר בשירותיו של איש מקצוע רציני הבקי בתחום. אחרי שזה נאמר, חשוב לזכור שמעצב הפנים עובד אצלכם ולא להפך. המטבח החדש צריך להיות הפנטזיה שלכם ולא הפנטזיה שלו.

אל תקפצו מעל הפופיק

מטבח חדש זה דבר לא זול ותמיד אפשר למצוא על מה להוציא עוד. סמנו לכם מראש את גבולות הגזרה. הקציבו לכך סכום סביר של כמה עשרות אלפי שקלים ודעו מראש למה אתם מכוונים. אחרת, אתם עלולים לגלות שמבחינה פיננסית מטבח חדש הוא בור ללא תחתית.

כיורים מעוצבים למטבח

זמן להתחדש

אם מכשירי החשמל ה'לבנים' שלכם כבר לא כל כך לבנים והאביזרים הנלווים כמו הכיריים כבר צברו ותק של כמה שנים אל 'תמשכו' אותם בכוח. שילוב בין מטבח חדש לאביזרים חדשים יכול לתת ערך מוסף סינרגטי הן בפן העיצובי והן ברמת ההרכבה וההתקנה.

אל תתפשרו על הברזים והכלים הסניטריים

חלק גדול ממה שהופך מטבח מעוצב למטבח מעולה קשור לאיכות האביזרים כמו הברזים והכיור. גם כשזה מגיע לברזים אפשר 'להשתולל', אנחנו ממש לא ממליצים לכם להוציא אלפי שקלים על ברז, אבל באותה נשימה אנחנו גם ממליצים בחום שלא תתקינו בטבח החדש ברז בשלושים שקל. חבל.

תבחרו ספק מטבחים איכותי ואמין

בסוף זה מסתכם בתשתית הפיזית של המטבח. עיצוב הארונות, רמת חומרי הגלם ואיכות הגימור. כשמעצבים מטבח לא מומלץ להמר ולכן כדאי תמיד לבחור ביצרן/יבואן מטבחים בעל מוניטין וניסיון של שנים וכמובן, בעל חדר תצוגה שמאפשר לכם להתרשם מכלי ראשון מעשרות דגמים. בהקשר הזה, כדאי שתכירו את דא קוצ'ינה, חברה משפחתית שכבר 3 דורות מתמחה בייצור ועיצוב מטבחים.

מידע נוסף על עיצוב מטבחים תוכלו למצוא באולמות התצוגה של דא קוצ'ינה, אחת מיצרניות המטבחים המובילות בישראל ויבואנית רשמית של מטבחי Doimo Cucine, יצרנית מטבחי הצמרת מאיטליה. לפרטים: 077-9976483