17
ספט

סוגי מטבחים

לפני תכנון מטבח מיועד עלינו לחשוב בקפדנות על נושא עיצוב חלל הבית. נושא העיצוב הינו מורכב וקפדני, לכל אדם ישנם חלומות, הרגשות והעדפות שונות הצריכים להשתלב יחד לתוצאה מושלמת, במידה ומדובר ביותר מאדם אחד, ההחלטה קשה בהרבה. כשמגיעים לנושא תכנון המטבח, חשוב להקדיש מחשבה רבה על סוג המטבח שישמש אתכם בשנים הבאות. בעולם המודרני אנו נתקלים מדי יום בסוגי מטבחים שונים ומגוונים, אך כיצד נוכל לדעת איזה סוג מטבח הוא המטבח הנכון?

חישבו פרקטי

אחת הבעיות הגדולות בתחום עיצוב המטבחים היא בעיית המיקום, עלינו לחשב את גודל חלל האחסון בסוג המטבח אותו נרצה, לאחר מכן עלינו להכין את מיקומי מכשירי החשמל העיקריים כמו המקרר והתנור. לאחר מכן עלינו לראות את עיצוב הבית הכללי ולפיו להתחיל ולחפש סוג מטבח שישתלב במדויק עם הפריטים אותם בחרנו לשאר הבית, ישנם מקרים שבהם אנו נעצב את הבית לאחר עיצוב המטבח אך מדובר במיעוט קולינרי במיוחד.

סוגי מטבחים

הכירו את עצמכם

גם אם כבר חשבתם על המטבח החלומי עבורכם, חשוב לדעת שכיום השמיים הם הגבול. ישנם סוגי מטבחים רבים ומגוונים שאולי טרם ראיתם, מטבח זכוכית, מטבח פרובנס ומטבחים כפריים הם רק חלק קטן מתוך אינספור דגמים ועיצובים. אנו ממליצים לכם להכיר את סוגי המטבחים הקיימים, לראות עיצוב מטבחים שונה וללמוד את הנושא לאורכו ורוחבו, לאחר מכן בחרו אילו אלמנטים תרצו, אי, דלפק וחיפויים הם רק טיפה בים בתחום עיצוב מטבחי יוקרה ולכן חשוב לדעת אילו אפשרויות עומדות בפניכם.

סוגי מטבחים בעולם

עד לפני מספר שנים לא רב עולם המטבחים היה די צר, עולם שלא מספק עבורנו את כלל האפשרויות שאנו רוצים במטבח האישי שלנו. בעולם מטבחים מעוצבים ישנם סוגי מטבחים רבים, אם גם אתם מעוניינים במטבח חדש עקב מעבר דירה, או בהחלפת המטבח הקיים, אתם עמוניינים לקרוא על סוגי מטבחים.

בעולם המטבחים המודרני קיימים סוגי מטבחים רבים, ממטבחים שחורים ועד למטבח זכוכית, סוגי מטבחים החדשים יכולים להוות אופציה אופנתית ועכשיו וכמו כן, להוסיף לבית אוירה נעימה, אסטטית ומלאה בשיק. ישנם סוגי מטבחים בהתאמה אישית המותאמים במיוחד לבית הלקוח, לפי מידות, גבהים, צורות וגוונים. סוגי מטבחים החדשים יכולים להתאים לכל בית ולכל אדם.\

סוגי מטבחים

סוגי מטבחים וארונות מטבח

סוגי מטבחים החדשים לא מתבטאים אך ורק בעיצוב המטבח אלא גם במוצרים הנלווים אליו, ניקח לדוגמא את ארונות מטבח. אם עד היום הורגלנו לארונות מטבח בצבע עץ, בהיר או כהה יותר, היום נוכל למצוא ארונות מטבח משולבים בזכוכית, בעץ ועוד שילובים נוספים. מעבר לכך ניתן לראות ברזים למטבח שהם אוטומטיים, מגירות שנסגרות ללא מאמץ או טריקה, ובכלל, אבזור רב ומעוצב.

דא קוצ'ינה מטבחים מזמינה אתכם להתרשם ממגוון רחב של סוגי מטבחים, אנו עובדים עם מיטב החברות המובילות בעולם ומספקים עבורכם סוגי מטבח ברמה שטרם נראתה. אנו מודעים לכך שלא רק סוג המטבח הוא החשוב אלא גם השירות, לכן דא קוצ'ינה מטבחים מחויבת לשירות ברמה גבוהה ולהתחשבות מלאה בצרכי הלקוח.