06
יול

האם עולם עיצוב מטבחים עובר מהפכה?

נראה שהתשובה לכך היא חיובית. עולם עיצוב הבית עובר מהפכה ונראה שעיצוב מטבחים בצבעים סולידיים צפוי לעבור שינוי משמעותי גם כן. כאשר מדובר בעיצוב מטבחים בעלי הבית מעוניינים להיות בטוחים ולבחור בגוונים רגועים כמו מטבחים לבנים או מטבחים שחורים. אך הטרנדים האחרונים בעיצוב מטבחים הוא המעבר לצבעים מיוחדים באמת. שינוי זה כולל בחובו ארונות מטבח בצבעים אקזוטיים, ערכות צבעים בלתי צפויות והתאמה מגוונת יותר.

מה לקוחות בישראל מחפשים במטבחים?

כאשר אריק בן 45 רצה לשפץ את מטבח הקבלן שלו בן 20 שנה הוא הניח כי יבצע שיפוץ מטבח מסורתי וסולידי מאוד, גם בעיצוב וגם בגוונים אך אישתו ביקשה ממנו להיות אמיץ יותר וללכת על כיוון אחר. כך הם אכן כיוונו למשהו אחר לגמריי כאשר הגיעו לחנות המטבחים. אשתו של אריק החליטה לעשות שינוי ולהוסיף קצת חיים במטבח הישן. לכן הם החליטו בשיפוץ מטבח ולהקים את המטבח מחדש עם מטבח יוקרתי שכולל ארונות מטבח רחבים, אי למטבח, 2 כיורים מודרניים וכאשר הם הגיעו לצבעים הייתה להם התלבטות ממושכת. האם עליהם להצמד לצבעים המוכרים או ללכת למשהו טרנדי יותר וצבעוני. הם בחרו בסופו של דבר לעשות שילוב נכון בין חום ולבן אשר משדר חמימות ונקיון בעת ובעונה אחת.

המקרה של אריק ואשתו לא הפתיע את יועצי השיווק של דא קוצ'ינה אלא להפך. אביבית מספרת כי הלקוחות יודעים היטב מה הם רוצים. הם מחפשים מטבחי יוקרה מעוצבים ומעוניינים שהצבע לא יהיה לבן בלבד אלא הם מחפשים צבעים עזים יותר כמו כתום, אדום וטורקיז. התאמת מטבח, שלרוב משדר את אופיו של בעל הבית, לא מסתכם רק בצבעים מעניינים אלא גם בפרקטיות של המטבח. עו"ד יכול להזדקק ל-2 מיקרוגלים אבל לא יהיה לו צורך בתנור לאפיית עוגות. זוג פנסיונרים שילדיהם עזבו את הבית יזדקקו לתנאים אחרים מזוג צעיר שיש לו שלושה ילדים.

מהפכה בעיצוב המטבח

עיצוב מטבחים בהתאמה אישית

לאחר התאמה מיטבית לצרכים של בעל הבית יש לחשוב על הגוונים של המטבח, ניתן לחשוב על מיקום מכשירי החשמל והפרקטיות של המטבח לצרכים שלכם. אך בכל הנוגע לצבעים ועיצובים אין סוף ליצרתיות. הטרנד האחרון בעיצוב מטבחים הוא לשלב אבן גרניט עם שילוב עדין בין צבעים חום ושמנת. אם עושים זאת נכון עם עץ מלא מקבלים מטבח שמזכיר מאוד תמונה של צייר מפורסם ולא אדריכל.

ישנם לקוחות אשר יתלבטו רבות לפני עיצוב המטבח שלהם משום שהם צפויים לראות אותו כל בוקר וערב לכן ישנם לקוחות שיעדיפו ללכת על צבע בטוח אבל אלו שיקחו יוזמה ויאמצו טרנד אמיץ יותר צפויים לא להתאכזב אלא אף לקבל כל יום מחמאות על החלטה הנבונה שהם עשו.

אתם צריכים עצה טובה לפני החלטה הסופית בעיצוב מטבחיםפנו אלינו למומחים של דא קוצ'ינה ותוכלו להגיעה להחלטה שתיהיה מרוצים ממנה.