עיצוב מטבח

עיצוב מטבח הייתה בעבר מילה נרדפת לכסף, והרבה כסף. בכדי לעצב או לתכנן מטבח בביתנו היינו צריכים ללכת עד סוף העולם ולחפש מומחה בתחום עיצוב המטבחים לצורך קבלת התוצאות עליהן חלמנו. כיום, עם ההתפתחות הכללית של עולם המטבחים, גם אם לא נוכל לרכוש את מטבח חלומותינו, עדיין נוכל לעצבו תוך כדי שימוש באלמנטים ייחודיים שאותם ניתן להשיג. לדוגמא, אם ארונות מטבח שלכם כבר עשו את שלהם ואתם בכל זאת רוצים להכניס קצת סטייל למטבח, תוכלו לשלב זכוכית בעץ או פלסטיק ולקבל תוצאה חדשנית ומרהיבה.

עיצוב מטבח עם דא קוצ'ינה
כמו בכל תחום בחיינו, גם תחום עיצוב מטבחים מציע לנו אינספור אפשרויות מעוצבות המתאימות לכל אחד ואחת מאיתנו, אנו מציעים לכם להיכנס לתוך עולם עיצוב המטבחים ולחקור בנושא, אולי אפילו תגלו כמה דברים על עצמכם, אולי גם בכם מסתתר שף קטן שרק היה צריך משטח עבודה נוסף וקצת דחיפה בכדי להכין מאכלי גורמה. אל תתנו למחשבות של העבר להשתלט עליכם, צאו בדקו וגלו כי גם אתם, בהשקעה המתאימה לכם, תוכלו להפוך את חווית השהייה במטבח לנוחה פשוטה ומעוצבת בהרבה ממה שהכרתם. זכרו כי גם הכנסת פריטים קטנים יכולים לגרום לשינוי גדול ולספק עיצוב עדכני במטבח שלכם, בהצלחה.

כתבות נוספות בנושא…

שולחן מטבח

בקרוב ….

קרא עוד

כסאות בר למטבח

עד לפני מספר שנים, את כסאות הבר היה ניתן למצוא באופן כמעט בלעדי, בפאבים, בברים ובמסעדות למיניהן. אלא שמאז עוצבו אינספור מטבחים, כך שכיום כסאות בר למטבח מפגינים נוכחות מרשימה גם בדירות מגורים ובבתים פרטיים.

קרא עוד

דלתות מטבח

רובנו הורגלנו לכך שדלתות המטבח הן דבר חסר חשיבות, תמיד היינו רואים אותן בצבע לבן, בדרך כלל בציפוי פורמייקה והזיכרון הכי חזק שלנו הוא קילופי הדלתות. בעבר פשוט היו מביאים דלת חדשה, מחליפים את הצילינדרים ושמים במקום הדלת הישנה.

קרא עוד

ארונות מטבח

עד לפני עשור לערך לא היינו שמים דגש כל כך גדול על נושא ארונות מטבח, בטח ובטח לא מקדישים לנושא דף שלם. כיום ישנם מגוון רחב של דגמי ארונות מטבחים המתאימים לשימושים שונים ומגוונים המקלים על השהייה במטבח.

קרא עוד
דירוג:
דירוג ממוצע:
5 based on 4 votes
נגישות