מטבחים

אי אפשר שלא להתאהב בקולקציית המטבחים המעוצבים של דא קוצ'ינה. לחברה מוניטין רב שנים בתחום המטבחים המעוצבים וכיום היא מציעה לכם מטבחי יוקרה במבחר סגנונות מגוונים, כך שכל אחד מוצא בדיוק את מה שהוא רוצה.

דא קוצ'ינה מקפידה להביא אליכם אך ורק מטבחים יוקרתיים בעלי סטנדרטים בינלאומיים, מבחינת חומרי הגלם, הגימורים והעיצוב. כל קולקציה מתכתבת עם הטרנדים השולטים בתחום אך מאפשרת לכם גם ליהנות מהתאמה אישית והתוצאה היא מטבח מרשים ומיוחד, אצלכם בבית.

החברה מציעה וריאציות מטבחים שונות, שלכל אחד מהם מאפיינים ואווירה ייחודיים לו:
המטבח המודרני, עושה שימוש בגווני לבן ואפור בשילוב חום קפה, שחור אלגנטי ונגיעות של זהב מאופק ועץ כפרי, על-מנת ליצור מראה מוקפד ונקי. סוג נוסף של מודרניזם ניתן למצוא במטבח מבוסס בטון, שלוקח את החומר הנחשב נוקשה ושגרתי והופך אותו לאלמנט מרתק ומרהיב.
מטבח לבן דומה מעט למטבח המודרני, אך עושה שימוש מוגבל בצבע הלבן על כל גווניו על מנת ליצור חדר מואר ומינימליסטי אך יוקרתי באותה מידה.
הקו הצעיר של מטבחי דא קוצ'ינה מביא אליכם את הטרנדים האחרונים בעולם עיצוב המטבחים ובכלל וניתן למצוא בו עיצוב פרקטי וחדשני לצד שילובי צבעים נועזים כגון אדום וצהוב ומשחק בין טקסטורות וצורות גיאומטריות, היוצר מראה תוסס ומשמח.
במטבחי עץ ניתן למצוא שילובים של עץ על כל גווניו, באווירה ביתית וחמה המשלבת את המשפחתיות של המטבח לצד עיצוב חסר פשרות וגימורים מתוחכמים. בדומה לו, ניתן למצוא מטבח בעיצוב כפרי ומשפחתי המשלב אלמנטים של עץ יוקרתי עם צבעוניות רגועה ומרגיעה.
מטבח זכוכית מתבסס על חיפויי זכוכית חדשניים בשלל עיצובים וטקסטורות מודרניות ומסורתיות כאחד, בשילוב מדפים, תאורה וכלים סניטריים המשתלבים באופן הרמוני עם המראה הייחודי והשקט של הזכוכית.
מטבח אנגלי מביא איתו אווירת וינטג' מכובדת, הבאה לידי ביטוי בכל חלקי המטבח החל מהגימורים שעל הארונות וכלה בידיות ובבחירת הקרמיקות והעיצוב.
המטבח הקלאסי כולל בתוכו נגיעות משולבות היטב מכל סוגי המטבחים, על-מנת לאפשר ללקוחות ליהנות מעיצוב המותאם באופן מושלם לטעמם האישי.

דירוג:
דירוג ממוצע:
4 based on 4 votes
נגישות