13
ספט

קרמיקה למטבח כפרי

מטבח כפרי מצליח לחבר עולמות, חדש וישן, מסורתי ומודרני, הכל נעשה בצורה מושלמת.  בעולם שלא צריך להתפשר על שום דבר, לא חייבים להתפשר על אלמנטים כפריים במטבח מודרני מתקדם. אך יש לשלב מספר אלמנטים חשובים במטבח כפרי. אנחנו החלטנו להתמקד באחד מהם : קרמיקה למטבח כפרי.

מראה המטבח

מטבח כפרי מתחיל קודם כל בגוונים חמים. מטבח כפרי ממש זועק מטבח קלאסי מסורתי, מטבח אשר מורכב משילוב נכון בין עץ מלא בצבע חום כהה ואבן טבעית. כיום מעדנים את הצבעים הללו ומתמקדים בגווני בז', חום בהיר ולבן אופוויט. העץ שנמצא באי למטבח מפיח את האווירה הנעימה והמוכרת של מטבח כפרי מסורתי.

אך בנוסף לריהוט כפרי חשוב להסתכל גם על חיפוי למטבחים. לא משנה עד כמה הוא יהיה מודרני ועשיר במכשירים טכנולגיים משוכללים, קרמיקה מותאמת למטבח כפרי תצליחו להעביר חוויה שממש הגיעה מהמאה שעברה.

קרמיקה למטבח כפרי

אלף גוונים של קרמיקה למטבח כפרי

אחרי שהגדרנו את הרב גווניות של מטבח כפרי אפשר להתמקד בקרמיקה. קרמיקה למטבח כפרי תיהיה בגוון חום או בצבעים חמים. צבעים אלו ישדרו חום שכאמור כל כך נדרש במטבח הכפרי. מומלץ גם לשלב סלסלאות קש, או כלים מעץ שיוסיפו לאווירה הכפרית במיוחד אם תחליטו לבחור דווקא בקרמיקה בצבע לבן. קרמיקה בצבע לבן יכולה לתת ניגוד מושלם למטבח בצבע חום כהה עם ארונות מעץ מלא.

לסיכום, קרמיקה למטבח כפרי היא בחירה שלוקחת זמן. היא דורשת התאמה לטעם שלכם. לפני שתבחרו את הגוון, הסתכלו על הצבעים השונים של קרמיקות, בדקו בעצמכם איך ההתאמה בין מטבח כפרי ומשטחים מודרניים משתלבת אצלכם באופן מושלם.