ריהוט למטבח

העיצוב המודרני לא פסח על תחום המטבחים. ריהוט למטבח מודרני בנוי מתוך קונספט המשלב אסתטיקה עם אפקטיביות, כאשר המטבח אינו מיועד רק על מנת להרשים אלא גם כדי להתאים למגוון הצרכים של המשפחה המשתמשת בו. שולחנות הסלון במטבח המודרני בנויים כך שיתאימו לחלל מרווח או צר, וניתן להרחיבם או להצר אותם בהתאם לכמות האנשים היושבת לסעוד. הארונות בנויים בשתי דרגות – ארונות עליונים התלויים על הקיר וארונות תחתיים מתחת לשיש ולכיור, כאשר מוגדרות נישות המיועדות למכשירי החשמל השונים, כגון התנור, המדיח, המיקרוגל והטוסטר אובן.

תחושת שפע מפנקת בריהוט למטבח
במטבח מודרני קיים שילוב של מגוון חומרים, ביניהם:

עץ טבעי
פורמייקה
פלסטיק
פלדת אל-חלד
שיש
אבן טבעית
אלומיניום
כל אלה באים במגוון רחב של צבעים ושל צורות, יוצרים יחד מטבח מעוצב שכיף לבשל ולאכול בו. המקום המשמש את המשפחה כמעט אותו מספר שעות כמו הסלון הביתי המרוהט בקפידה, הופך שעה של בישול לחוויה. ריהוט למטבח מודרני מגיע בעיצובים רבים, המשתלבים זה בזה ליצירה מראה טבעי או מראה יוקרתי.

מטבח מודרני הוא לא רק חדר לבישול
כיוון שהמטבח משמש, מעבר לצורך התכנסות המשפחה על מנת לסעוד, גם כחדר עבודה לעת מצוא – שולחן האוכל והכסאות יכולים להתאים לעבודה ממושכת עם המחשב, להכנת שיעורי בית או לציור וליצירה. הריהוט כולו מגיע במגוון רחב של צבעים ושל עיצובים המתאימים לסגנון העיצוב של שאר הבית. הריהוט במטבח מודרני כולל גם אי למטבח המשמש להכנת המזון או כשולחן אוכל, כאשר כיסאות בר גבוהים או כיסאות מרופדים גבוהים לידו הופכים אותו לפינה נוחה לישיבה המזכירה יציאה לבילוי בחוץ, לשתיית קפה של בוקר או קוקטייל מרענן.

עיצוב מטבח מודרני הופך את המטבח לעוד חדר בבית, בו ניתן לשחק משחקי חברה לפני ארוחת הערב, כאשר הדגש הוא על נוחות מירבית בשימוש בכסאות ובשולחנות, והדגש הוא על הקצבת מרב שטח האחסון לכלי האוכל ולכלי המטבח שאספנו במשך השנים, מבלי צורך להשליכם מפאת חוסר מקום. אביזרים דקורטיביים עשויים מחומרים שונים ויצירות אמנות מודרניות משלימים את המראה של המטבח מהעידן החדש.

כתבות נוספות בנושא…

שולחן מטבח

בקרוב ….

קרא עוד

כסאות בר למטבח

עד לפני מספר שנים, את כסאות הבר היה ניתן למצוא באופן כמעט בלעדי, בפאבים, בברים ובמסעדות למיניהן. אלא שמאז עוצבו אינספור מטבחים, כך שכיום כסאות בר למטבח מפגינים נוכחות מרשימה גם בדירות מגורים ובבתים פרטיים.

קרא עוד

דלתות מטבח

רובנו הורגלנו לכך שדלתות המטבח הן דבר חסר חשיבות, תמיד היינו רואים אותן בצבע לבן, בדרך כלל בציפוי פורמייקה והזיכרון הכי חזק שלנו הוא קילופי הדלתות. בעבר פשוט היו מביאים דלת חדשה, מחליפים את הצילינדרים ושמים במקום הדלת הישנה.

קרא עוד

ארונות מטבח

עד לפני עשור לערך לא היינו שמים דגש כל כך גדול על נושא ארונות מטבח, בטח ובטח לא מקדישים לנושא דף שלם. כיום ישנם מגוון רחב של דגמי ארונות מטבחים המתאימים לשימושים שונים ומגוונים המקלים על השהייה במטבח.

קרא עוד
דירוג:
דירוג ממוצע:
5 based on 2 votes
נגישות