דלפק למטבח

עד לא מזמן היינו רואים דלפק למטבח רק בסרטים, סדרות ולעיתים בתכניות בישול איכותיות. במטבחים פרטיים בקושי והיינו מבחינים בדלפק וכל נושא דלפק מטבח היה בגדר מותרות בלבד. יחד עם ההתפתחות הקולינארית ועלייתן לאוויר של אינספור תכניות בישול נראים יותר ויותר דלפקים במטבחים בייתים. דלפק המטבח אינו מהווה רק מקום אכילה נח אלא מספק לנו עולם רחב של אפשרויות. אחת הבעיות העיקריות במטבח היא נושא המיקום, ודלפק למטבח הוא פיתרון מצוין לבעיה. תוכלו להניח עליו סירים חמים לאחר בישול, תוכלו להשתמש בו כמשטח עבודה נוסף ובכלל תוכלו ליהנות מתוספת מיקום משמעותית במטבח שלכם.

דלפק למטבח במטבחים החדשים
אם אתם חובבי בישול צעירים שנהנים להראות לאורחים שבאים מה אתם יודעים, דלפק מטבח הינו פתרון מצויין. כבר דיברנו על נושא המיקום אך היכן מגישים את המטעמים שהכנתם? בדיוק לשם כך נוצר דלפק למטבח, ישיבה על דלפק יוצרת אוירה צעירה ונינוחה לעומת פינות האוכל הכבדות, כמעין סוג של בר במטבח עליו אפשר לאכול, להרים כוסית, או אפילו ליהנות מהקפה של הבוקר.

דלפק למטבח – משימה בלתי אפשרית?
אז זהו, שממש לא. כיום ניתן להזמין דלפק למטבח בדיוק לפי נתוני המטבח ובהתאם לעיצובו וגודלו. הדלפקים מיוצרים ממגוון חומרים בהתאם לצרכים שלנו. אך לא רק החומרים משחקים תפקיד, דלפקי המטבח ניתנים לעיצוב לפי סוג המטבח והסגנון שלו במגוון דגמים המתאימים בדיוק לכל אחד שגם בו מסתתר שף קטן.

כתבות נוספות בנושא…

שולחן מטבח

בקרוב ….

קרא עוד

כסאות בר למטבח

עד לפני מספר שנים, את כסאות הבר היה ניתן למצוא באופן כמעט בלעדי, בפאבים, בברים ובמסעדות למיניהן. אלא שמאז עוצבו אינספור מטבחים, כך שכיום כסאות בר למטבח מפגינים נוכחות מרשימה גם בדירות מגורים ובבתים פרטיים.

קרא עוד

דלתות מטבח

רובנו הורגלנו לכך שדלתות המטבח הן דבר חסר חשיבות, תמיד היינו רואים אותן בצבע לבן, בדרך כלל בציפוי פורמייקה והזיכרון הכי חזק שלנו הוא קילופי הדלתות. בעבר פשוט היו מביאים דלת חדשה, מחליפים את הצילינדרים ושמים במקום הדלת הישנה.

קרא עוד

ארונות מטבח

עד לפני עשור לערך לא היינו שמים דגש כל כך גדול על נושא ארונות מטבח, בטח ובטח לא מקדישים לנושא דף שלם. כיום ישנם מגוון רחב של דגמי ארונות מטבחים המתאימים לשימושים שונים ומגוונים המקלים על השהייה במטבח.

קרא עוד
דירוג:
דירוג ממוצע:
5 based on 1 votes
נגישות