ארכיון: All Services

שולחן מטבח

בקרוב ….

קרא עוד

כסאות בר למטבח

עד לפני מספר שנים, את כסאות הבר היה ניתן למצוא באופן כמעט בלעדי, בפאבים, בברים ובמסעדות למיניהן. אלא שמאז עוצבו אינספור מטבחים, כך שכיום כסאות בר למטבח מפגינים נוכחות מרשימה גם בדירות מגורים ובבתים פרטיים.

קרא עוד

דלתות מטבח

רובנו הורגלנו לכך שדלתות המטבח הן דבר חסר חשיבות, תמיד היינו רואים אותן בצבע לבן, בדרך כלל בציפוי פורמייקה והזיכרון הכי חזק שלנו הוא קילופי הדלתות. בעבר פשוט היו מביאים דלת חדשה, מחליפים את הצילינדרים ושמים במקום הדלת הישנה.

קרא עוד

ארונות מטבח

עד לפני עשור לערך לא היינו שמים דגש כל כך גדול על נושא ארונות מטבח, בטח ובטח לא מקדישים לנושא דף שלם. כיום ישנם מגוון רחב של דגמי ארונות מטבחים המתאימים לשימושים שונים ומגוונים המקלים על השהייה במטבח.

קרא עוד

דלפק למטבח

עד לא מזמן היינו רואים דלפק למטבח רק בסרטים, סדרות ולעיתים בתכניות בישול איכותיות. במטבחים פרטיים בקושי והיינו מבחינים בדלפק וכל נושא דלפק מטבח היה בגדר מותרות בלבד. יחד עם ההתפתחות הקולינארית ועלייתן לאוויר של אינספור תכניות.

קרא עוד

חיפוי מטבח

לפני מספר שנים לא רבות, נושא חיפוי המטבח היה סודם של בודדים, הרבה אנשים לא שמעו כלל על התחום ומהם היתרונות בחיפוי המטבח האישי שלנו. עד היום היינו רגילים לאריחי קרמיקה כהגנה על המטבח, אבל אריחים עם איורי פרחים אינם מקנים

מטבחי GLAMOUR בעיצוב יחודי
קרא עוד

שיפוץ מטבח

כאשר מתכננים מטבח, מעוניינים שהוא יישמר שנים רבות. הבעיה היא שגם למטבח האיכותי ביותר יש אורך חיים משלו, וגם הוא עלול לאבד מערכו ומהיופי שלו עם הזמן. מה שחשוב להדגיש הוא שעוד לפני שמוציאים סכומי עתק

מטבחי GLAMOUR בעיצוב יחודי
קרא עוד

תכנון מטבח

איזור המטבח הוא אולי האזור הכי קשה לתכנון בבניית הבית החדש, נכון שתמיד ניתן להוסיף אלמנטים כאלו ואחרים אך העיצוב הראשוני הוא החשוב ביותר, כאן נספק בעבורכם את המידע החיוני לתכנון המטבח המושלם.

מטבחי ASPEN עיצובים ייחודיים
קרא עוד
נגישות