דלתות מטבח

רובנו הורגלנו לכך שדלתות המטבח הן דבר חסר חשיבות, תמיד היינו רואים אותן בצבע לבן, בדרך כלל בציפוי פורמייקה והזיכרון הכי חזק שלנו הוא קילופי הדלתות. בעבר פשוט היו מביאים דלת חדשה, מחליפים את הצילינדרים ושמים במקום הדלת הישנה, פתרון פשוט אך לא כל כך יעיל ובעיקר ללא כל חדשנות וסטייל. כיום נושא דלתות המטבח הינו מרכיב עיקרי בעיצוב מטבח חדש, חשבו על סכנות להן הדלת חשופה בזמן הבישול, רטיבות, נטיפי שמן חם, לחות, טמפרטורות גבוהות. בנוסף דלת קטנה צריכה להגן על תכולתה, להישאר חזקה ולשמור על המראה, מכיוון שסטייל הינו מרכיב חשוב כשחושבים על מטבח חדש.

מהפכה בדלתות מטבח
לאחרונה, כל עולם דלתות מטבח עובר שינוי מהותי. אנו מבינים כי שינויים קטנים של פריטים אותם מכילה הדלת יכולים ליצור תוצאה מרהיבה. ידיות הדלתות יכולות לספק מראה שונה אפילו אם מדובר באותה הדלת אליה התרגלנו, כבר לא צריך להחליף מטבח שלם בשביל לקבל תוצאות של איכות ויוקרה, לפעמים שינוי קטן עושה הבדל גדול.

אז מה חדש בעולם דלתות מטבח?
העולם כבר מזמן שכח מדלתות הפורמייקה הישנות, נכון להיום דלתות מטבח מיוצרות ממגוון חומרי גלם מגוונים המספקים תוצאות מושלמות לעיצוב מושלם. אנו מזמינים אתכם לפתוח את דלת המטבח ולהיכנס לעולם של חדשנות ועיצוב אשר טרם נראו.

כתבות נוספות בנושא…

שולחן מטבח

בקרוב ….

Read More

כסאות בר למטבח

עד לפני מספר שנים, את כסאות הבר היה ניתן למצוא באופן כמעט בלעדי, בפאבים, בברים ובמסעדות למיניהן. אלא שמאז עוצבו אינספור מטבחים, כך שכיום כסאות בר למטבח מפגינים נוכחות מרשימה גם בדירות מגורים ובבתים פרטיים.

Read More

דלתות מטבח

רובנו הורגלנו לכך שדלתות המטבח הן דבר חסר חשיבות, תמיד היינו רואים אותן בצבע לבן, בדרך כלל בציפוי פורמייקה והזיכרון הכי חזק שלנו הוא קילופי הדלתות. בעבר פשוט היו מביאים דלת חדשה, מחליפים את הצילינדרים ושמים במקום הדלת הישנה.

Read More

ארונות מטבח

עד לפני עשור לערך לא היינו שמים דגש כל כך גדול על נושא ארונות מטבח, בטח ובטח לא מקדישים לנושא דף שלם. כיום ישנם מגוון רחב של דגמי ארונות מטבחים המתאימים לשימושים שונים ומגוונים המקלים על השהייה במטבח.

Read More
נגישות